//Brzobohatý & Friends Forum Karlín

Brzobohatý & Friends Forum Karlín

Ondřej Vrba2019-06-10T17:44:33+00:0010.06.2019|

BRZOBOHATÝ & FRIENDS, EPOQUE SYMPHONIC ORCHESTRA
11.12.2019 | Forum Karlín Praha
Start: 20:00
Vstupenky v prodeji zde: http://bit.ly/Brzobohaty_Forum2019_vstupenky
————————–

Ondřej Brzobohatý ve spolupráci s Brothers Music Agency zve všechny své fanoušky na jedinečný hudební zážitek, který se uskuteční ve středu 11. prosince ve Forum Karlín. Vánočním koncertem Vás bude provázet Ondřej společně s Epoque Symphonic Orchestra.

Dále se můžete těšit na řadu skvělých hostů včele s Vojtěchem Dykem, Martou Jandovou, Ondřejem Rumlem, Evou Burešovou, Annou Fialovou, Terezou Maškovou, Peterem Cmorikem, Lukášem Janotou, Martinem Písaříkem, Elis Mráz a na mnoho dalších.

Ondřej Brzobohatý patří mezi výrazné osobnosti současné české kulturní scény. Jako hudební skladatel se věnuje muzikálu a scénické a filmové hudbě, aktuálně můžete vidět v Hudebním divadle Karlín jeho muzikál Legenda jménem Holmes, kde je do hlavní role obsazen Vojtěch Dyk.
————————–
Další informace:

https://www.ticketmaster.cz/

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Ok